Share this articleDel denne saken

Kontakt oss

Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg gjerne.


 

Kundeservice: kundeservice@flexit.no

Ordrekontor: bestillinger@flexit.no

Prosjektering: prosjektering@flexit.no

Du kan også nå oss på telefon: 69 81 00 00

Vi vil betjene deg så raskt vi kan, men gjør oppmerksom på at det i perioder kan være noe ventetid. 

Ny kunde
Ønsker du å bli ny kunde hos Flexit?
Fyll ut skjema her og vi svarer deg i løpet av kort tid.

Besøk gjerne vår side for Ofte stilte spørsmål og se om du finner svar på det du lurer på her. 

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til ansatte i de ulike avdelingene: 

Salgsavdeling Bygg


Hans Einar Sætra
Salgssjef boligprodusenter
+47 932 38 841
HansEinar.Saetra@flexit.no
 

Ole Johan Krosby 
Salgssjef byggevare
+47 932 30 203
ole@flexit.no

Jarle Westgaard 
Sortiment- og Spaceansvarlig
+47 932 30 206
jarle.westgaard@flexit.no
 


Pia Berg 
Butikkoordinator
+47 932 28 920
pia.berg@flexit.no
 


Roar Sangen Braathen 
Distriktssjef
Østfold (ytre), Oppland
+47 926 09 622
roar.braathen@flexit.no



Øyvind Gromholt 
Distriktssjef
Østfold (indre), Akershus (nord, øst), Hedmark
+47 408 25 782
oyvind.gromholt@flexit.no
 

 


Rune Huseby 
Distriktssjef
Oslo og Akershus (sør, vest), Buskerud (nord)
+47 454 22 838
rune.huseby@flexit.no
 

 

 

Ivar Rasmussen 
Distriktssjef / Key Account Manager
Buskerud (sør), Vestfold, Telemark (nord)
+47 932 30 212
ivar.rasmussen@flexit.no
 

 


Erling Penne 
Distriktssjef
Aust- og Vest-Agder, Telemark (sør)
+47 982 62 420
erling.penne@flexit.no
 

 


Petter Pedersen 
Distriktssjef
Rogaland
+47 913 65 231
petter.pedersen@flexit.no
 



Arne B. Risvold 
Distriktssjef
Hordaland (indre), Sogn og Fjordane (indre)
+47 924 92 566
arne.risvold@flexit.no
 



Rune Bartnes 
Distriktssjef
Hordaland (ytre), Sogn og Fjordane (ytre)
+47 948 13 110
rune.bartnes@flexit.no
 


Karl Otto Børmark 
Distriktssjef / Key Account Manager
Møre og Romsdal (sør), Sør-Trøndelag (nord/vest), Troms
+47 400 37 721
karlo@flexit.no


Ingulf Andersen 
Distriktssjef
Møre og Romsdal (nord), Sør-Trøndelag (sør/øst), Finnmark
+47 950 31 756
ingulf.andersen@flexit.no
 

Per Hegdahl 
Distriktssjef
Nord-Trøndelag, Nordland
+47 464 30 746
per.hegdahl@flexit.no
 

 



Salgsavdeling VVS

Generelle henvendelser kan sendes til vvs@flexit.no



Espen Magne Karlsen 
Salgssjef VVS
+47 932 30 204
espen.karlsen@flexit.no
 


Roy Karlsen
Distriktssjef
Oslo, Akershus (nord og øst), Hedmark, Oppland
+47 901 96 681
roy.karlsen@flexit.no
 


Kjetil Fjeld
Distriktssjef
Oslo, Akershus (sør og vest)
+47 41 28 54 97
kjetil.fjeld@flexit.no
 


Bjørn Tore Nordeide
Distriktssjef
Østfold, Vestfold, Buskerud, Telemark
+47 46 50 20 40
bjorn.tore.nordeide@flexit.no


Geir Dolve
Distriktssjef 
Aust-Agder, Vest-Agder, Rogaland
+47 454 70 140
geir.dolve@flexit.no




Jarle Skage
Distriktssjef
Hordaland
+47 934 66 283
jarle.skage@flexit.no

 


Eirik Berg Strømmen
Distriktssjef
Sogn og Fjordane, Sunnmøre
+47 926 24 422
eirik.strommen@flexit.no 

 


Espen Elvereng Leirset
Distriktssjef
Nordmøre, Sør-og Nord-Trøndelag
+47 920 70 425
espen.elvereng.leirset@flexit.no
 

 


Jan-Erling Saue
Distriktssjef
Nordland, Troms, Finnmark
+47 959 37 219
jan.erling.saue@flexit.no
 

 


Lennart Göransson
Inneselger VVS Norge
+47 453 97 084
lennart.goransson@flexit.no

 


Jarle Bernhus
Inneselger VVS
+47 458 43 037
jarle.bernhus@flexit.no

 


Roger Braarud
Inneselger VVS
+47 932 30 219
roger.braarud@flexit.no

 

Salgsavdeling Rør/Elektro

Ole Johan Krosby 
Salgssjef 
+47 932 30 203
ole@flexit.no

 

 

Konsern


Knut Skogstad 
Adm. dir.
+47 932 30 202
knut.skogstad@flexit.no

Pål J. Martinsen 
Styreformann
+47 932 30 200
paal.martinsen@flexit.no



Johan M. Martinsen 
Salgssjef konsern
+47 928 11 794
johan.martinsen@flexit.no

 


Jon Dehli 
Markedssjef
+47 932 30 210
jon.dehli@flexit.no

 


Ulf Jonsson 
Platschef
+46 73 329 96 95
ulf.jonsson@flexit.se

 

Pernille Martinsen Westlie 
HR-sjef
+47 928 04 122
pernille.martinsen.westlie@flexit.no

 


Håvard Kristiansen
Utviklingssjef
+47 926 30 876
haavard.kristiansen@flexit.no




Eivind H. Kolstad
Forhandleransvarlig EcoNordic/Proffpartneransvarlig
+47 911 22 622
eivind.kolstad@flexit.no

 

Fabrikk Töcksfors

Flexit Sverige AB
Källhultsvängen 5B, 670 10 Töcksfors




Ulf Jonsson 
Platschef
+46 73 329 96 95
ulf.jonsson@flexit.se

 


Lars Wessman
Test Lab. Chef
+46 10 121 92 35
lars.wessman@flexit.se

 


Mikael Lindeberg
Produktionsteknisk chef
+46 10 121 92 22
mikael.lindeberg@flexit.se



Håvard Kristiansen
Utviklingssjef
+47 926 30 876
haavard.kristiansen@flexit.no

 

 

 

Post- og besøksadresse:

Flexit AS, Televeien 15, 1870 Ørje, Norge.