Other

Kontakt oss

Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg gjerne.

Kundeservice: kundeservice@flexit.no

Ordrekontor: bestillinger@flexit.no

Prosjektering: prosjektering@flexit.no

Du kan også nå oss på telefon: 69 81 00 00
Vi vil betjene deg så raskt vi kan, men gjør oppmerksom på at det i perioder kan være noe ventetid. 

Support for inneklimasentral EcoNordic
Dersom inneklimasentralen ikke gir varmt vann eller varme, kan henvendelsen registreres i eget skjema her på nettsiden. Våre teknikere vil feilsøke via web og ta kontakt innen 24 timer, også i helgen. Les mer og gå til skjema >>

Ny kunde
Har du relevant bransjetilhørighet (ventilasjon, rør, el, boligprodusent, byggmester, tømrer) og ønsker å bli kunde hos Flexit?
Fyll ut skjema her og vi svarer deg i løpet av kort tid.

Besøk gjerne vår side for Ofte stilte spørsmål og se om du finner svar på det du lurer på her. 

Din nærmeste forhandler finner du her.

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til ansatte i de ulike avdelingene: 

Salgsavdeling Byggevare

Ole Johan Krosby 
Salgssjef byggevare
+47 932 30 203
ole@flexit.no

Jarle Westgaard 
Sortiment- og Spaceansvarlig
+47 932 30 206
jarle.westgaard@flexit.no
 

Pia Berg 
Distrikssjef 
Østfold, Hedmark, Oslo, Akershus (øst) og Nordland
+47 932 28 920
pia.berg@flexit.no

Erling Penne 
Distriktssjef
Agder, Telemark, Rogaland (sør)
+47 982 62 420
erling.penne@flexit.no
 

Arne B. Risvold 
Distriktssjef
Hordaland, Sogn og Fjordane, Rogaland (nord)
+47 924 92 566
arne.risvold@flexit.no
 

Ingulf Andersen 
Distriktssjef
Møre og Romsdal, Trøndelag og Finnmark
+47 950 31 756
ingulf.andersen@flexit.no
 

Kim Bryntesson 
Distriktssjef
Vestfold, Buskerud, Oppland, Akershus (vest) og Troms
+47 402 14 66
kim.bryntesson@flexit.no

Salgsavdeling Boligprodusenter
Runar Didriksen.jpg

Runar Didriksen
Salgssjef Boligprodusenter
+47 977 34 306
runar.didriksen@flexit.no 

Roar Sangen Braathen 
Distriktssjef
Østfold (ytre), Oppland,
Vestfold og Telemark
+47 926 09 622
roar.braathen@flexit.no

Rune Huseby 
Distriktssjef
Oslo og Akershus (sør, vest), Buskerud
+47 454 22 838
rune.huseby@flexit.no
 

Øyvind Gromholt 
Distriktssjef
Østfold (indre), Akershus (nord, øst), Hedmark
+47 408 25 782
oyvind.gromholt@flexit.no
 

Petter Pedersen 
Distriktssjef
Rogaland og Agder
+47 913 65 231
petter.pedersen@flexit.no
 

Rune Bartnes 
Distriktssjef
Hordaland og Sogn og Fjordane
+47 948 13 110
rune.bartnes@flexit.no
 

Karl Otto Børmark 
Distriktssjef / Key Account Manager
Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Troms
+47 400 37 721
karlo@flexit.no

Per Hegdahl 
Distriktssjef
Nord-Trøndelag, Nordland
+47 464 30 746
per.hegdahl@flexit.no
 

Ingulf Andersen 
Distriktssjef
Finnmark
+47 950 31 756
ingulf.andersen@flexit.no
 

Salgsavdeling VVS

Generelle henvendelser kan sendes til vvs@flexit.no


Espen Magne Karlsen 
Salgssjef VVS Norge
+47 932 30 204
espen.karlsen@flexit.no
 


Roy Karlsen
Distriktssjef VVS Norge
Oslo, Akershus (nord og øst), Hedmark, Oppland
+47 901 96 681
roy.karlsen@flexit.no
 


Kjetil Fjeld
Distriktssjef VVS Norge
Oslo, Akershus (sør og vest)
+47 41 28 54 97
kjetil.fjeld@flexit.no
 


Bjørn Tore Nordeide
Distriktssjef VVS Norge
Østfold, Vestfold, Buskerud, Telemark
+47 46 50 20 40
bjorn.tore.nordeide@flexit.no


Jarle Skage
Distriktssjef VVS Norge
Hordaland
+47 934 66 283
jarle.skage@flexit.no


Øyvind Iden
Distriktssjef VVS Norge
Sogn og Fjordane, Sunnmøre
+47 934 48 704
oyvind.iden@flexit.no


Espen Elvereng Leirset
Distriktssjef VVS Norge
Nordmøre og Trøndelag
+47 920 70 425
espen.elvereng.leirset@flexit.no
 


Jan-Erling Saue
Distriktssjef VVS Norge
Nordland, Troms, Finnmark
+47 959 37 219
jan.erling.saue@flexit.no
 


Lennart Göransson
Inneselger VVS Norge
+47 453 97 084
lennart.goransson@flexit.no


Jarle Bernhus
Inneselger VVS Norge
+47 458 43 037
jarle.bernhus@flexit.no


Roger Braarud
Inneselger VVS Norge
+47 932 30 219
roger.braarud@flexit.no

Eivind-Kolstad.png

Eivind H. Kolstad
Partneransvarlig EcoNordic / Flexit Partner / VVS
+47 911 22 622
eivind.kolstad@flexit.no

Salgsavdeling Rør/Elektro

Eivind-Kolstad.png

Eivind H. Kolstad
Partneransvarlig EcoNordic / Flexit Partner / VVS
+47 911 22 622
eivind.kolstad@flexit.no

Ole Johan Krosby 
Salgssjef byggevare / Elektro
+47 932 30 203
ole@flexit.no

Runar Didriksen.jpg

Runar Didriksen
Salgssjef Boligprodusenter / Rør
+47 977 34 306
runar.didriksen@flexit.no 

Konsern


Knut Skogstad 
Adm. dir.
+47 932 30 202
knut.skogstad@flexit.no


Pål J. Martinsen 
Styreformann
+47 932 30 200
paal.martinsen@flexit.no


Jon Dehli 
Markedssjef
+47 932 30 210
jon.dehli@flexit.no


Linn Irene Bye
Økonomisjef
+47 982 64 342
linn.bye@flexit.no


Hans Einar Sætra
Salgssjef konsern
+47 932 38 841
HansEinar.Saetra@flexit.no


Pernille Martinsen Westlie 
HR-sjef
+47 928 04 122
pernille.martinsen.westlie@flexit.no


Ulf Jonsson 
Platschef
+46 73 329 96 95
ulf.jonsson@flexit.se


Anna Sundkvist
Innkjøp- og Logistikksjef
+46 10 121 92 02
anna.sundkvist@flexit.se


Martin Niklasson
Utviklingssjef
+46 73 320 34 71
martin.niklasson@flexit.se

Eivind-Kolstad.png

Eivind H. Kolstad
Partneransvarlig EcoNordic / Flexit Partner / VVS
+47 911 22 622
eivind.kolstad@flexit.no

Fabrikk Töcksfors

Flexit Sverige AB
Källhultsvängen 5B, 670 10 Töcksfors


Ulf Jonsson 
Platschef
+46 73 329 96 95
ulf.jonsson@flexit.se


Anna Sundkvist
Innkjøp- og Logistikksjef
+46 10 121 92 02
anna.sundkvist@flexit.se


Lars Wessman
Test Lab. Chef
+46 10 121 92 35
lars.wessman@flexit.se


Mikael Lindeberg
Produktionsteknisk chef
+46 10 121 92 22
mikael.lindeberg@flexit.se


Martin Niklasson
Utviklingssjef
+46 73 320 34 71
martin.niklasson@flexit.se

 

Post- og besøksadresse:

Flexit AS, Televeien 15, 1870 Ørje, Norge.

Share this articleDel denne saken