Share this articleDel denne saken

Kontakt oss

Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg gjerne.

 

Kundeservice: kundeservice@flexit.no

Ordrekontor: bestillinger@flexit.no

Prosjektering: prosjektering@flexit.no

Du kan også nå oss på telefon: 69 81 00 00

Vi vil betjene deg så raskt vi kan, men gjør oppmerksom på at det i perioder kan være noe ventetid. 
Besøk gjerne vår side for Ofte stilte spørsmål og se om du finner svar på det du lurer på her. 

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til ansatte i de ulike avdelingene: 

Salgsavdeling Bygg

 Hans Einar Sætra
Hans Einar Sætra
Salgssjef boligprodusenter
+47 932 38 841
HansEinar.Saetra@flexit.no
 

Ole Johan Krosby

Ole Johan Krosby 
Salgssjef byggevare
+47 932 30 203
ole@flexit.no

Jarle Westgaard

Jarle Westgaard 
Sortiment- og Spaceansvarlig
+47 932 30 206
jarle.westgaard@flexit.no
 

Pia Berg
Pia Berg 
Butikkoordinator
+47 932 28 920
pia.berg@flexit.no
 

Roar Sangen Braathen
Roar Sangen Braathen 
Distriktssjef
Østfold (ytre), Oppland
+47 926 09 622
roar.braathen@flexit.no


Øyvind Gromholt
Øyvind Gromholt 
Distriktssjef
Østfold (indre), Akershus (nord, øst), Hedmark
+47 408 25 782
oyvind.gromholt@flexit.no
 

 

Rune Huseby
Rune Huseby 
Distriktssjef
Oslo og Akershus (sør, vest), Buskerud (nord)
+47 454 22 838
rune.huseby@flexit.no
 

 

 Ivar Rasmussen

Ivar Rasmussen 
Distriktssjef / Key Account Manager
Buskerud (sør), Vestfold, Telemark (nord)
+47 932 30 212
ivar.rasmussen@flexit.no
 

 

Erling Penne
Erling Penne 
Distriktssjef
Aust- og Vest-Agder, Telemark (sør)
+47 982 62 420
erling.penne@flexit.no
 

 

Petter Pedersen
Petter Pedersen 
Distriktssjef
Rogaland
+47 913 65 231
petter.pedersen@flexit.no
 


Arne B. Risvold
Arne B. Risvold 
Distriktssjef
Hordaland (indre), Sogn og Fjordane (indre)
+47 924 92 566
arne.risvold@flexit.no
 


Rune Bartnes
Rune Bartnes 
Distriktssjef
Hordaland (ytre), Sogn og Fjordane (ytre)
+47 948 13 110
rune.bartnes@flexit.no
 

Karl Otto Børmark
Karl Otto Børmark 
Distriktssjef / Key Account Manager
Møre og Romsdal (sør), Sør-Trøndelag (nord/vest), Troms
+47 400 37 721
karlo@flexit.no

Ingulf Andersen
Ingulf Andersen 
Distriktssjef
Møre og Romsdal (nord), Sør-Trøndelag (sør/øst), Finnmark
+47 950 31 756
ingulf.andersen@flexit.no
 

Per Hegdahl

Per Hegdahl 
Distriktssjef
Nord-Trøndelag, Nordland
+47 464 30 746
per.hegdahl@flexit.no
 

 



Salgsavdeling VVS

Generelle henvendelser kan sendes til vvs@flexit.no


Espen Magne Karlsen
Espen Magne Karlsen 
Salgssjef VVS
+47 932 30 204
espen.karlsen@flexit.no
 

Roy Karlsen
Roy Karlsen
Distriktssjef
Oslo, Akershus (nord og øst), Hedmark, Oppland
+47 901 96 681
roy.karlsen@flexit.no
 

Ken Yrjan Heidenberg
Ken Yrjan Heidenberg
Distriktssjef
Oslo, Akershus (sør og vest)
+47 400 60 000
ken.yrjan.heidenberg@flexit.no
 

Bjørn Tore Nordeide
Bjørn Tore Nordeide
Distriktssjef
Østfold, Vestfold, Buskerud, Telemark
+47 46 50 20 40
bjorn.tore.nordeide@flexit.no

Geir Dolve
Geir Dolve
Distriktssjef 
Aust-Agder, Vest-Agder, Rogaland
+47 454 70 140
geir.dolve@flexit.no



Jarle Skage
Jarle Skage
Distriktssjef
Hordaland
+47 934 66 283
jarle.skage@flexit.no

 

Eirik Berg Strømmen
Eirik Berg Strømmen
Distriktssjef
Sogn og Fjordane, Sunnmøre
+47 926 24 422
eirik.strommen@flexit.no 

 

Espen Elvereng Leirset
Espen Elvereng Leirset
Distriktssjef
Nordmøre, Sør-og Nord-Trøndelag
+47 920 70 425
espen.elvereng.leirset@flexit.no
 

 

Jan-Erling Saue
Jan-Erling Saue
Distriktssjef
Nordland, Troms, Finnmark
+47 959 37 219
jan.erling.saue@flexit.no
 

 

Lennart Göransson
Lennart Göransson
Inneselger VVS Norge
+47 453 97 084
lennart.goransson@flexit.no

 

Jarle Bernhus
Jarle Bernhus
Inneselger VVS
+47 458 43 037
jarle.bernhus@flexit.no

 

Roger Braarud
Roger Braarud
Inneselger VVS
+47 932 30 219
roger.braarud@flexit.no

 

Åsmund Degnes
Åsmund Degnes
Leder ROT-markedet
+47 489 90 533
asmund.degnes@flexit.no

Salgsavdeling Rør/Elektro

Magne Åkvåg
Magne Åkvåg 
Salgssjef
+47 469 66 656
magne.akvag@flexit.no

 

Konsern

Knut Skogstad
Knut Skogstad 
Adm. dir.
+47 932 30 202
knut.skogstad@flexit.no

Pål J. Martinsen
Pål J. Martinsen 
Salgssjef konsern
+47 932 30 200
paal.martinsen@flexit.no

Johan Martinsen

Johan M. Martinsen 
Økonomisjef
+47 928 11 794
johan.martinsen@flexit.no

 

Jon Dehli
Jon Dehli 
Markedssjef
+47 932 30 210
jon.dehli@flexit.no

 

Ulf Jonsson
Ulf Jonsson 
Platschef
+46 73 329 96 95
ulf.jonsson@flexit.se

 

Henrik Forsberg
Henrik Forsberg 
Innkjøpssjef
+46 10 121 92 25
henrik.forsberg@flexit.se

 

 

Pernille Martinsen Westlie
Pernille Martinsen Westlie 
HR-sjef
+47 928 04 122
pernille.martinsen.westlie@flexit.no

 

Tore-Ingar Engen
Tore-Ingar Engen 
Produktutviklingssjef
+47 924 12 903
tore-ingar.engen@flexit.no

 

Fabrikk Töcksfors

Flexit Sverige AB
Källhultsvängen 5B, 670 10 Töcksfors



Ulf Jonsson
Ulf Jonsson 
Platschef
+46 73 329 96 95
ulf.jonsson@flexit.se

 

Lars Wessman
Lars Wessman
Test Lab. Chef
+46 10 121 92 35
lars.wessman@flexit.se

 

Mikael Lindeberg
Mikael Lindeberg
Produktionsteknisk chef
+46 10 121 92 22
mikael.lindeberg@flexit.se


 

Tore-Ingar Engen
Tore-Ingar Engen
Produktutviklingssjef
+47 924 12 903
tore-ingar.engen@flexit.no

 

 

 

Post- og besøksadresse:

Flexit AS, Televeien 15, 1870 Ørje, Norge.